Tabletki odchudzające Linea 40+

Już wczoraj na Facebooku uprzedziłam Was o czym będzie dzisiejszy wpis więc nie jesteście zaskoczeni. Wywiązując się już do końca z obietnicy zaprezentowania wszystkich rodzajów tabletek odchudzających Linea, dziś prezentuję już ostatnie – tabletki odchudzające Linea 40+ czyli suplement wspomagający odchudzanie u osób powyżej 40-tego roku życia.

Myślę, że nie muszę tłumaczyć, że im więcej przeżytych lat wskazuje nam zegar biologiczny tym bardziej zwalniają wszelkie procesy zachodzące w organizmie i mam tu na myśli między innymi metabolizm, który w dużej mierze odpowiedzialny jest za przyrost lub spadek naszej masy ciała.

Linea 40 plus to pierwsze tabletki, które przedstawiam na swoim blogu stworzone z myślą o osobach, u których znacznie ciężej jest osiągnąć idealną sylwetkę i za to dla Linei ogromny plus. Zadaniem Linei 40+ jest przyspieszenie metabolizmu, zmniejszenie łaknienia, oczyszczenie organizmu z toksyn i oczywiście spalanie tkanki tłuszczowej.

Cena waha się od 20-28 zł za opakowanie zawierające 60 tabletek, a więc zapewniające miesięczną kurację przy stosowaniu dwóch tabletek dziennie. Najwyższą ceną jaką znalazłam było aż 31,10 zł, należy więc decydując się na zakup zwrócić uwagę, by niepotrzebnie nie przepłacać. Stosowanie niczym nie różni się od opisywanych już przeze mnie tabletek Linea, Linea Detox i Linea Fitness. Zażywa się je oczywiście podczas posiłku.

1 tabletka zawiera wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego (Mate) 200mg, wyciąg z liści zielonej herbaty 150 mg, wyciąg z nasion białej fasoli 100 mg, L-karnitynę 60 mg, spirulinę 100 mg, chrom 20 µg.

I wszystko byłoby idealne, gdyby nie skargi internautek stosujących preparat. Z przykrością muszę przyznać, że to nie było kilka ani kilkanaście, ale całe mnóstwo opinii mówiących o tym, że kobiety zauważyły u siebie całkowicie odwrotny efekt, a więc podczas stosowania tabletek Linea 40+ przytyły średnio 3 kg. Może to dla niektórych niedużo, choć wiem z własnego doświadczenia, że kiedy pragnie się schudnąć patrzymy na każdy ubywający lub przybywający nam gram. Nie chciałabym być w sytuacji takiej, ze zaczynam stosować tabletki dzięki którym chcę schudnąć 5 kg, a nagle z tych pięciu kilogramów robi się osiem do zrzucenia.

Zamysł stworzenia środka na odchudzanie przeznaczonego dla osób po 40-tym roku życia jest doskonały, niestety efekt odwrotny. Znalazłam oczywiście opinie mówiące o skuteczności tabletek i gratuluję osobom, którym udało się schudnąć. Jednak decydując się na Lineę 40 plus trzeba brać pod uwagę również możliwość przytycia, ponieważ każdy organizm inaczej reaguje na otrzymywane składniki, nie jesteśmy więc w stanie przewidzieć jak zachowa się nasz.

 

Comments

  • maly glod pisze:

    mam 40 lat i nie wiem czy zdecydowac sie nabletki linea detox czy te 40+ czy moze zupelnie na.jakies inne.

  • Dodaj komentarz

    *